fbpx

Що таке апаратний масаж?

Апаратний масаж – відносно нова процедура, яка включає відразу кілька методик масажу. Виконується така процедура сучасними багатофункціональними апаратами, що надають інтенсивний, але водночас делікатний механічний вплив на шкіру та підшкірну жирову клітковину та м’язи, що допомагає нормалізувати життєво важливі процеси в організмі. Це ефективний та безпечний метод боротьби із зайвою вагою, целюлітом, набряклістю, зниженим тонусом шкіри.

У чому сенс процедури апаратного масажу?

Сеанс моделюючого масажу проводиться після консультації з нашим спеціалістом та виключення протипоказань, а також складання індивідуальної програми відповідно до побажань клієнта. Процедуру проводить досвідчений персонал за допомогою різних масажних технік декількома видами насадок, опрацьовуючи всі проблемні зони.

В цілому, при проведенні процедури, весь організм працює на виведення продуктів розпаду жирових клітин, виробляється колаген і еластин, шкіра набуває правильної структури, нормалізується лімфовідтік, що сприяє швидкому «спалюванню» зайвого жиру. І, якщо ви вибрали собі зручний спосіб корекції фігури, після проходження консультації, косметолог в індивідуальному порядку підбере вам програму проведення апаратного масажу.

Яка кількість процедур буде корисною?

Для отримання стійкого результату оптимальним курсом буде проходження 10 процедур (кількість індивідуально), після закінчення яких рекомендується проводити періодичні процедури, що підтримують. Вартість також розраховується індивідуально та залежить від вибору методики масажу, обсягу проблемних зон, тривалості процедур.

Ціни

Jordi Shape

Апаратний масаж тіла (сідниці, стегна, живіт) 350 грн.

Апаратний масаж тіла (сідниці, стегна, живіт, руки, спина), 45 хвилин500 грн.

Апаратний масаж тіла (сідниці, стегна, живіт, руки, спина), 60 хвилин600 грн.

Апаратний масаж обличчя500 грн.

SLIMMING IV

Вакуумно-роликовий масаж тіла (сідниці, стегна, живіт) 400 грн.

Вакуумно-роликовий масаж обличчя + догляд
(сироватка, альгінатна маска, крем за типом шкіри) 500 грн.

Вакуумно-роликовий масаж тіла (сідниці, стегна, живіт, руки, спина), 45 хвилин 500 грн.

Вакуумно-роликовий масаж тіла (сідниці, стегна, живіт, руки, спина), 60 хвилин 600 грн.

Чи є протипоказання?

При підготовці до курсу апаратного масажу косметологи рекомендують пити більше чистої води, не зловживати алкоголем та тютюнопалінням, виключити вживання жирної їжі та не піддавати себе надмірним фізичним навантаженням. За наявності хронічних захворювань попередньо варто проконсультуватися з фахівцем.

Під час курсу не рекомендується планувати тривалі поїздки та пропускати сеанси. Після проведення процедури не бажано перевантажувати та переохолоджувати організм, вживати кофеїновмісні напої.

Не менее важным для достижения желаемого результата является получение удовольствия от самого процесса. Это гарантирует максимальный косметологический и лечебный эффект.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!