fbpx

Чистка обличчя

Це процедура, яка необхідна для своєчасного оновлення клітин шкіри і зняття ороговілого шару. Косметолог може підібрати варіант ручної або апаратної чистки, щоб оздоровити шкіру та прибрати сліди акне. Крім цього, чистка спрямована на ефективну боротьбу з закупореними порами.

Як проходить процедура чистки обличчя?

Етапи чистки обличчя залежать від конкретного методу, косметолог ретельно очищає шкіру обличчя, наносить тонік для знезараження (без спирту), який підходить під конкретний тип шкіри. Закриті пори очищаються вручну за допомогою спеціальних витратних матеріалів. Косметолог працює дуже обережно, щоб не пошкодити глибокі шари шкіри. При апаратній чистці це завдання виконує спеціальний прилад. В самому кінці всі очищені області обробляються спеціальним антисептичним препаратом. На останньому етапі косметолог наносить маску із заспокійливим ефектом. Вона допомагає зняти сильне запалення і больові відчуття.

Вартість процедури

Вартість процедури залежить від стану шкіри і поточної кількості сеансів, яку призначить сам косметолог після первинного огляду. Загальний обсяг сеансів дозволяє з легкістю впоратися з наявними проблемами на шкірі.

Ціни

Консультація косметолога (без проведення процедури) 300 грн

Ультразвукова чистка 700 грн

Механічна чистка 800 грн

Комбінована чистка 900 грн

Чистка + пілінг 1100 грн

Атравматична чистка Rejuvi 900 грн

Чистка спини 1100 грн

Атравматична чистка Holy Land 1200 грн

Підготовка до сеансу і можливі протипоказання. Як вести себе після закінчення процедури?

Перед сеансом рекомендується не піддавати шкіру впливу сонячних променів. Клієнту потрібно припинити користуватися косметикою хоча б за добу до передбачуваного візиту. Крім того, сонячні ванни та солярій не рекомендовані через властивості самої шкіри обличчя. Вона швидко обгорає і просто не встигає відновитися перед чисткою.

Відразу після закінчення процедури рекомендується захистити шкіру від попадання мікробів та інших зовнішніх подразників. Заборонено торкатися до обличчя брудними руками. Протягом перших 3-5 днів косметологи рекомендують не користуватися декоративною косметикою і тональними засоби. Клієнту не варто відвідувати сауну, басейн і солярій до повного загоєння шкірного покриву.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про чистку обличчя

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціаліст

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
досвід роботи більше 5 років
Олена Кардашова

Галерея

У нашій галереї можна ознайомитися з відео лазерного чищення обличчя

Відтворити відео