fbpx

Що таке лазерне омолодження обличчя ELOS?

ELOS – це процедура, яка дозволяє поліпшити зовнішній вигляд. Вона омолоджує обличчя, шию і зону декольте. Даний метод не можна прирівнювати до пластичної операції, це інша технологія, яка використовує одночасно біполярну електричну і оптичну енергію. Шкіра стає більш пружною і свіжою, що і є омолодженням.

Як відбувається лазерне омолодження обличчя ELOS?

Спочатку на потрібну ділянку наноситися гель, який є підсилювачем випромінюваної енергії. Тоді на шкіру направляється електрична і оптична енергія, вона гріє клітини і стимулює процес виробництва еластину і колагену. У 97% випадків на обличчі не залишається жодних опіків. Опіки обличчя можуть бути лише у людей, які мають на обличчі свіжу та сильну засмагу.

Також при нагріванні знищуються клітини, які надають вигляду старості і є причиною зморшок, на місці старих клітин з’являються абсолютно нові. Шкіра стає більш рівною і світлою. Розтягнуті тканини підтягуються, після чого обличчя перестає бути овальним. Для результату процес повторюється 4-6 разів з інтервалами у 3-6 тижнів. Триває одна процедура від півгодини до години.

Вартість процедур

Напевно це питання дуже хвилює багатьох. Ціна дуже сильно залежить від ділянки шкіри, яку необхідно омолодити. Але всі ціни доступні, заради краси вартість навіть дуже невелика. Варто враховувати, що необхідні чотири сеанси, а можуть знадобитися і шість сеансів, в залежності від кольору і особливостей шкіри, але результат помітний вже після першої маніпуляції.

Ціни

Лазерне омолодження кистей рук300 грн

Лазерне омолодження шиї800 грн

Лазерне омолодження декольте 1100 грн

Лазерне омолодження обличчя 1500 грн

Лазерне омолодження обличчя та шиї 1800 грн

Лазерне омолодження обличчя та зони декольте 2200 грн

Лазерне омолодження обличчя, шиї, зони декольте 2700 грн

Як готуватися і які бувають протипоказання?

А також тим, хто приймав антибіотики або ретиноїди протягом останнього місяця. Перед процедурою протягом приблизно 2-3 тижнів радиться утримаються від засмаги або відвідування солярію, хімічного або механічного пошкодження тіла. Знеболюючі препарати не використовуються, тому що процес безболісний, буде відчуватися тільки поколювання, тепло, можливо, невелике печіння.

Практикувати лазерне омолодження обличчя ELOS радиться з 30 років, при наявності зморшок, зубців, куперозу, пігментації, судинних дефектів або при сірому кольорі шкіри обличчя. Після процедури немає ефекту повернення в звичайний стан, тому можна буде спокійно продовжувати життя в повсякденному ритмі.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про лазерне омолодження ELOS

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціалісти

ЛІКАР дерматолог - ОНКОЛОГ​
Досвід роботи більше 27 років
Костянтин Іванов
СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
досвід роботи більше 5 років
Олена Кардашова