fbpx

Мезотерапія

Це один з методів альтернативної медицини, розроблений в 1958 році. Процедура спрямована на поліпшення стану шкіри, повернення природної пружності і краси. Уявити сучасну косметологію і медицину без мезотерапії дуже складно. Процедура проводиться шляхом введення під шкірний покрив ін’єкцій з коктейлем лікувальних препаратів, що містять пептиди, мікроелементи, амінокислоти і т.д. Безін’єкційна мезотерапія вважається менш поширеною.

Як проводиться процедура?

Для проведення процедури використовуються тільки високоякісні препарати міжнародної якості, що пройшли всі етапи перевірки і мають відповідні сертифікати якості.

Послідовність етапів процедури:

  • Консультація з фахівцем та первинний огляд.
  • Складання плану лікування (кількість процедур, використовуваний препарат і т.д.).
  • Демакіяж або попередні процедури. Шкіру очищають від шкірного сала, косметики і пилу.
  • Обробка антисептиком.
  • Нанесення аплікаційної анестезії.
  • Виконання внутрішньошкірних ін’єкцій.
  • Повторна дезінфекція.
  • Нанесення заспокійливої речовини.

Після завершення, косметолог дає певні рекомендації по догляду за обличчям до проведення наступного етапу ін’єкцій.

Після успішної процедури не залишається рубців, шрамів та інших косметологічних проблем. За допомогою мезотерапії можна позбутися від багатьох проблем зі шкірою обличчя. Наприклад, процедура дозволяє позбутися від сухості шкіри обличчя, в’ялості, зморшок, розтяжок та інших проблем, які так хвилюють жінок.

Вартість

Ціна процедури залежить від кількості сеансів, обраного препарату і дозування, тому все розраховується індивідуально в кожному конкретно взятому випадку.

Ціни

Консультація косметолога (без проведення процедури) 300 грн

Тріада PBserum 2500 грн

Burn Pro 650 грн

Refusing Extracts 650 грн

Cynara Plus700 грн

TIGF 650 грн

DMAE 3% 500 грн

L-Carnitine 20% 650 грн

Lipoprotein650 грн

Artichoke 500 грн

Organic Silicone500 грн

Musclebig 700 грн

Підготовка до процедури і протипоказання

Перед проведенням процедури рекомендується виключити прийом гепарину, аспірину та інших антикоагулянтів. Також за 2-3 дні до мезотерапії, рекомендується не вживати алкогольні напої.

Відразу після процедури можуть з’явиться невеликі синці і почервоніння шкіри. Протягом 3 днів потрібно уникати надмірних фізичних навантажень, відмовитися від відвідування басейну, сауни (лазні, хамаму). Якщо мезотерапія проводилася на обличчі, то протягом 6-11 днів не можна робити чистку обличчя, наносити макіяж та інші можливі подразники. Позитивні результати помітні вже після першого успішного сеансу.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!