fbpx

Лазерна косметологія ELOS - що це?

Лазерна косметологія є однією з найбільш універсальних. З її допомогою вирішується безліч проблем. Починаючи з епіляції і закінчуючи ліфтингом і загальним омолодженням. Однак нові розробки в області косметологічного обладнання призвели до появи ще більш ефективних технологій. ELOS поєднує лазерний і радіочастотний вплив на шкіру, що забезпечує пролонгуючий омолоджуючий ефект.

Принцип дії косметології ELOS

При світловому впливі лазером на клітини епідермісу істотно підвищується проникність зовнішніх тканин. Через певний інтервал часу тим же апаратом, здійснюється вплив радіочастотними коливаннями. Залежно від інтенсивності впливу на глибині до 6 мм радіочастотна енергія трансформується в теплову. При цьому дія електроструму поширюється тільки на нагріті ділянки.

Результатом стає коагуляція ниток колагену в підшкірних шарах. Тканини скорочуються, що надає ліфтингу наростаючий ефект. Після проходження повного курсу, досягнутий позитивний результат омолодження зберігається до 5 років.

Вартість процедур

Тривалість одного сеансу становить до 45 хв. При цьому, щоб ефект був стійким потрібно провести не менше 5-10 сеансів з інтервалом від 3 тижнів до 1,5 міс. Косметологи можуть призначати додатково підтримуючі процедури, які сприяють прискореному виробленню колагену, але виключно в індивідуальному порядку. Всі ці фактори мають безпосередній вплив на повну вартість процедури ELOS.

Підготовка і протипоказання

Підготовка до процедури полягає в ретельному очищенні шкіри в місці впливу. Для запобігання неприємних відчуттів, викликаних локальним перегрівом, на ділянку впливу наносять спеціальний гель з ефектом охолодження. Після закінчення процедури гель забирається серветкою. Сильніше знеболююче не потрібно.

Крім того процедуру вкрай не рекомендується проводити в період вагітності або під час грудного вигодовування дитини, а також під час менструального циклу.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про лазерну косметологію ELOS

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціалісти

ЛІКАР дерматолог - ОНКОЛОГ​
Досвід роботи більше 27 років
Костянтин Іванов
СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
досвід роботи більше 5 років
Олена Кардашова