fbpx

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Це омолоджуюча процедура, призначена для покращення зовнішнього вигляду шкіри і її підтяжку. При цьому не потрібно хірургічне втручання, а видимий ефект настає досить швидко. Кислота не чинить агресивної дії, і ін’єкції добре переносяться організмом.

Проведення процедури та її переваги

Перед процедурою косметолог оглядає клієнта і визначає найбільш проблемні ділянки на шкірі, де потрібне введення кислоти. Після цього шкіра ретельно очищається. Ін’єкції проводяться за допомогою шприців з найтоншими голками. Під час процедури можуть виникати больові відчуття, тому на прохання клієнта косметолог може використовувати анестетик.

Як формується вартість процедури?

Огляд спеціалістом та консультація є безкоштовними. В ході огляду косметолог визначить стан шкіри відвідувача центру, наявність певних недоліків і відповідно до цього призначить кількість ін’єкцій. Вона може бути різною в кожному окремому випадку, тому і вартість процедур завжди розраховується індивідуально.

Ціни

Консультація косметолога (без проведення процедури) 300 грн

Біоревіталізація Sayfa Rich 3400 грн

Біорепарація Plinest 5100 грн

Біорепарація Newest 5100 грн

Полінуклеотиди Plinest One 2380 грн

Біорепарація PBSerum Medical 6800 грн

Полінуклеотиди TWACE Eyes 4080 грн

Полінуклеотиди TWACE 2.0 5100 грн

Полінуклеотиди TWACE 3.0 5440 грн

Полінуклеотиди Nanorma (1ml) 680 грн

Ботулопептид Nanorma (1ml) 680 грн

Підготовка до процедури і що робити після неї. Протипоказання

За пару тижнів до процедури косметологи рекомендують почати прийом вітаміну К. Якщо в організмі буде достатньо цього вітаміну, то після ін’єкцій не будуть виникати гематоми і папули. Наносити макіяж в цей час можна, але безпосередньо перед ін’єкціями його потрібно буде повністю зняти. Перед введенням кислоти спеціаліст оглядає поверхню шкіри на наявність будь-яких пошкоджень (подряпин, порізів) і очищає її спеціальними засобами.

Після процедури потрібно на деякий час припинити вмиватись гарячою водою і використовувати для цієї мети тільки теплу і попередньо очищену воду, можна дистильовану. Не можна користуватися скрабами і засобами по догляду за шкірою, що містять спирт. Також не варто використовувати масла, які забивають пори і місця проколів на поверхні шкіри. Для більш швидкого зняття почервоніння і набряків в першу добу після процедури можна користуватися “Пантенолом”.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про ін'єкції гіалуронової кислоти

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціаліст

Косметолог-естетист з медичною освітою
досвід роботи більше 5 років
Гайдучик Оксана