fbpx

Видалення татуювань лазером

Юність – це час сміливих експериментів. Саме в цей період життя багато молодих людей роблять собі татуювання. Однак, з віком приходить мудрість і змінюються життєві пріоритети. Згідно з сучасною статистикою, більше чверті людей, які зробили собі татуювання, наважуються на їх видалення.  На сьогодні найефективніший та найбільш передовий спосіб  — це видалення небажаних малюнків лазером.

Як працює цей спосіб?

Лише в нашому центрі, для виведення татуювання фахівці застосовують коротко-імпульсний неодимовий лазер Q-switch та новітній пікосекундний неодимовий лазер, якими здійснюється вплив на шкіру короткими імпульсами. Дана дія спрямована на “розбиття” пігменту з подальшим його виведенням з організму за допомогою лімфатичної системи.

Навколишні тканини шкірного покриву, в ході проведення даної процедури, не зазнають впливу. Дана методика також ефективна в косметології для оновлення шкірного покриву. Слід зауважити, що неодимовий промінь видаляє будь-які “картинки”, незалежно від їх розташування. Однак, татуювання “холодних” кольорів видаляються трохи швидше, ніж татуювання в “теплих” тонах.

Кількість сеансів та частоту їх проведення визначає фахівець індивідуально для кожного клієнта. Як правило курс становить 6-10 процедур з тривалою перервою, а при використанні пікосекундного лазера, кількість необхідних процедур скорочується в кілька разів.

Вартість лазерного видалення тату

Ціна лазерного видалення татуювання розраховується індивідуально, і безпосередньо залежить від розміру, області впливу, кількості сеансів і використовуваного лазерного апарату (наносекундний або пікосекундний лазер).

Сеанс може тривати від 15 хвилин до 1,5 години. Досвідчений майстер проведе безкоштовну консультацію, на якій ознайомить клієнта з усіма тонкощами процедури.

Ціна

Видалення татуювання наносекундним лазером від 100 грн/1 см2, за одну процедуру

Видалення татуювання пікосекундним лазером від 300 грн/1 см2, за одну процедуру

Підготовчі заходи та протипоказання

Після процедури можливий невеликий набряк, який зникає протягом декількох годин-днів. Любителям поплавати і попаритися, слід 3 дні утриматися від відвідування сауни, лазні та басейну. Крім того, протягом двох тижнів слід уникати попадання прямих сонячних променів на оброблену ділянку, і не користуватися спиртовмісними засобами.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Онлайн оцінка вартості процедури видалення татуювання

Надішліть фото та отримаєте точний прорахунок вартості послуги!

Фахівці

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ
Досвід роботи більше 10 років
Олександр Заріцький
ЛІКАР ДЕРМАТОЛОГ - ОНКОЛОГ​
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 27 РОКІВ
Костянтин Іванов
СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 5 РОКІВ​
Олена Кардашова

Галерея

Тут представлені реальні фото процедури лазерного видалення татуювань до і після певної кількості пройдених сеансів.

Відтворити відео
Відтворити відео