fbpx

Ін'єкційна косметологія - що це?

Ін’єкційна косметологія – це один з напрямків естетичної медицини. За допомогою підшкірного введення спеціальних препаратів і речовин виправляються найпоширеніші дефекти шкіри. Ці методи ефективні для профілактики негативного впливу на шкіру зовнішнього середовища, усунення ознак старіння і поліпшення структури шкіри.

Ін'єкційні процедури в нашому центрі:

Які проблеми шкіри вирішує ін'єкційна косметологія?

Ін’єкційна косметологія все більш впевнено конкурує з пластичною медициною, використовуючи при цьому найновіші методи.

Сьогодні косметичні ін’єкції для молодості і краси тіла можуть ефективно і миттєво, а головне – без операцій, вирішувати багато проблем. За допомогою індивідуально підібраного комплексу ін’єкцій усуваються не тільки вікові зміни. Крім цього коригуються різні дефекти шкіри, змінюється розмір губ, відновлюється контур обличчя, забирається асиметрія, зникають темні кола під очима, усуваються проблеми з волоссям і т. д.

Як проходить ін'єкційна процедура?

В ін’єкційної косметології застосовується малоінвазивний спосіб з використанням дуже тонких голок або канюль. З їх допомогою спеціальні речовини індивідуально підбираються і вводяться вглиб шкіри. Цей метод дає можливість точно дозувати препарат і доставляти його безпосередньо в проблемну зону.  Таке контрольоване нанесення мікротравм покращує також і кровотік. Таким чином, активізуються обмінні процеси шкіри і стимулюється вироблення еластину.

Найпопулярнішим методом ін’єкційної косметології є зволожуючі та омолоджуючі сеанси мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики, ботулінотерапії та ін.

Підготовка до сеансу і протипоказання

Слід скасувати відвідування клініки в разі, якщо Ви приймаєте антибіотики. За тиждень до процедури необхідно відмовитися від відвідування сауни і солярію. Для того, щоб посилити ефект, рекомендується попередньо записатися на пілінг. У день, коли Ви підете на сеанс, не слід наносити макіяж.

Протягом 10 днів після процедури не слід відвідувати тренажерні зали, відкриті водойми і басейни. Крім того, протягом 2-денного періоду вкрай небажані температурні впливу на шкіру. Вони приводять до посилення мікроциркуляції крові. Не використовуйте щільну косметику з агресивними компонентами. Також відмовтеся від будь-якого механічного і хімічного впливу на шкіру. Косметолог скаже Вам, від прийому яких медикаментів слід відмовитись (список залежить від конкретної процедури).

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про апаратну косметологію

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціаліст

Косметолог-естетист з медичною освітою
досвід роботи більше 5 років
Гайдучик Оксана