fbpx

Видалення бородавок лазером

Причинами появи бородавок є вірус і зниження імунітету. В результаті їх розростання шкіра сильно деформується. Бородавки потребують комплексного лікування. Найбезпечнішим методом їх видалення вважається лазерна терапія, яка гарантує швидке відновлення шкіри та виключає рецидиви.

Процедура видалення та її переваги

Операція проводиться майстром під місцевою анестезією (за необхідності) і повністю виключає контакт з ураженою шкірою. Спочатку пацієнт здає необхідні аналізи, на підставі яких майстер підбирає тип анестезії і призначає знеболюючі препарати для проведення маніпуляцій. Перед операцією необхідно упевнитися у відсутності протипоказань. Процедура не вимагає тривалої підготовки. Лазерний промінь направляється безпосередньо на бородавку та чинить на неї вплив протягом кількох хвилин.

По завершенню процедури на уражену ділянку наносять мазь та накладають стерильну пов’язку. Пацієнт відразу відправляється додому, де він самостійно обробляє ділянку та робить перев’язки. На кінцевому етапі необхідний контрольний огляд майстра. Лазерна терапія повністю виключає кровотечі та вторинні зараження.

Вартість лазерного видалення бородавок

За допомогою лазера можна позбутися від звичайних або плоских бородавок. Перед призначенням терапії спеціаліст повинен дослідити наріст і визначити його тип. Вартість операції розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від виду, розміру і кількості бородавок. Первинна консультація та огляд проводяться платно.

Ціни

Консультація лікаря 600 грн.

місцева анестезія 250 грн.

Аналіз на гістологію від 1 до 5 шт800 грн.

Аналіз на гістологію від 5 до 10 шт1200 грн.

Видалення в складно доступних місцях 500 – 1500 грн. за 1 шт

Маленька бородавка 1-5 мм300 грн.

Середня бородавка 5-10 мм 500 грн.

Велика бородавка, більше 10 мм 800 грн.

Підошовна бородавка 700 грн.

Категорія 1 (5-10 новоутворень) 2700 грн.

Категорія 2 (11-20 новоутворень) 3950 грн.

Категорія 3 (21-50 новоутворень) 6500 грн.

Протипоказання до призначення

Після проведення обстеження та отримання результатів аналізів спеціаліст визначає метод лікування з урахуванням можливих ризиків для конкретного клієнта.

Робити анестезію не обов’язково, але за бажання, у випадку сильної чутливості, яка призводить до появи больових відчуттів або з інших причин, наш спеціаліст проведе місцеве знеболення.

Перед призначенням лазерної терапії враховуються будь-які протипоказання, які можуть спровокувати появу ускладнень як у дорослого пацієнта, так і в дитини.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Онлайн прорахунок вартості процедури видалення бородавки

Надішліть фото та отримаєте точний прорахунок вартості!

Спеціаліст

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ​
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ​
Олександр Заріцький
ЛІКАР дерматолог - ОНКОЛОГ​
Досвід роботи більше 27 років
Костянтин Іванов

Галерея

Нижче можна ознайомитися з фотографіями до і після процедури лазерного видалення бородавок.

Відтворити відео
Відтворити відео