fbpx

Що таке мікроголчатий RF-ліфтинг?

Мікроголчата RF – апаратна ліфтинг процедура, яка здійснює стимуляцію відновлювальних процесів у тканинах, природне вироблення колагену, забезпечується SMAS-ефект.

Принцип роботи ліфтингу

Процедура здійснюється шляхом мікропроколів на глибину 0,3-3 мм, доставляючи імпульси RF енергії. У зоні проведення ліфтингу відчувається приємне тепло та легке поколювання.
Внаслідок цього впливу відбувається стимуляція вироблення власного еластину, колагену та гіалуронової кислоти, а також активізація обмінних процесів. Шкіра набуває свіжості та сяйва.

Огляд шкіри важливий етап під час проведення процедури, що займає близько 15 хвилин, також здійснюється нанесення анестезії, спеціальний гель починає свою дію не відразу.
Загалом проведення процедури традиційно займає близько 30 хвилин, точний час розрахувати складно, тому що будь-яка шкіра має свої особливості, також все залежить від площі шкірного покриву, на який буде проводитися вплив.

Вартість процедури та кількість сеансів

Зрозуміло сучасні споживачі обирають процедуру не тільки за описами її характеристики, але і її вартістю, це є не маловажливим фактором.

Вартість складається не тільки від суми за одну процедуру, необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, який визначить потрібну кількість сеансів.

Ціни

Мікроголчатий RF, обличчя повністю 5900 грн.

Мікроголчатий RF, шия 3100 грн.

Мікроголчатий RF, декольте 3100 грн.

Мікроголчатий RF, обличчя + шия 7200 грн.

Мікроголчатий RF, обличчя + шия + декольте 9500 грн.

Мікроголчатий RF, спина 9300 грн.

Мікроголчатий RF, постакне обличчя 5900 грн.

Мікроголчатий RF, кисті рук 4100 грн.

Мікроголчатий RF, розтяжок, рубців, шрамів (10 х 10) 2500 грн.

Рекомендації після проведення процедури та протипоказання

Важливо дотримуватись усіх рекомендацій, які будуть озвучені фахівцем, саме він зможе дати точний порядок дій у період реабілітації. Заборонено приймати сонячні ванни в період реабілітації шкіри, також необхідно використовувати сонцезахисний крем та проводити щоденне умивання теплою водою.

Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з фахівцем не лише щодо кількості процедур, а й усіляких протипоказань.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатись більше про мікроголчатий RF-ліфтинг

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами та відповість на всі Ваші запитання!

Спеціалісти

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
Досвід роботи понад 5 років
Олена Кардашова
Косметолог-естетист
Досвід роботи понад 5 років
Наталія Мусієнко