fbpx

Що таке лазерне лікування куперозу і розацеа?

Застосування лазерного лікування в естетичній косметології – це крок в ногу з часом. До судинних змін шкіри, а саме куперозу і розацеа, схильна величезна кількість людей. Вони з’являються переважно на обличчі, капілярна сітка може викликати свербіж і збільшуватися в розмірах, виглядаючи дуже неестетично. Терапія ELOS, заснована на взаємодії радіочастотної і світлової енергії, допомагає впоратись з проблемою.

Переваги лазерного ELOS лікування куперозу і розацеа

Лазерне лікування засноване на проникненні радочастотних імпульсів в глибокі шари шкіри. В ході проведення процедури налагоджуються трофічні процеси ураженої ділянки, відбувається відновлення і зміцнення судин і тканин. Промінь апарату, проникаючи в шкіру, впливає на капіляри і видаляє судинні утворення. Методом миттєвої коагуляції відбувається зупинка кровотечі, спаювання стінок судин і відділення пошкоджених ділянок від здорових.

Послідовність проведення сеансу:

  • Підготовка шкіри, її очищення.
  • Нанесення термогелю, що захищає шкіру і підсилює провідні властивості лазера.
  • Видалення судинних утворень.
  • Очищення шкіри і нанесення крему.

Вартість лікування куперозу і розацеа

Лазерне лікування показано в однаковій мірі і чоловікам, і жінкам. На первинній консультації лікаря косметолога-дерматолога після опитування та огляду пацієнта визначається індивідуальний план лікування. На кількість сеансів лазеротерапії впливає глибина залягання судин, обширність ураження, стан шкіри на уражених ділянках і ще безліч інших факторів.

Загальна вартість лікування залежить від кількості сеансів терапії, необхідних для досягнення найкращого результату. Демократичні ціни на послуги експертного класу – це один з принципів нашої роботи.

Ціни

Видалення куперозу і судинних зірочок 1 спалах 18 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на крилах носу 600 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на носі 700 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на підборідді 690 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на лобі 800 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на щоках 1200 грн

Видалення куперозу і судинних зірочок на обличчі 1400 грн

Підготовка до лікування і протипоказання

Відновлення після проведеного лікування зазвичай не займає довше доби. На місці впливу лазера можливе невелике почервоніння. Час реабілітації залежить від чутливості шкіри пацієнта, її вікових особливостей, широти уражених ділянок та іншого. При більш глибоких впливах на структуру судин можлива набряклість і значне почервоніння, яке проходить зазвичай безслідно протягом трьох діб.

Після проведеної процедури не слід засмагати і відвідувати лазні та сауни протягом 2х тижнів, потрібно уникати надмірних фізичних навантажень, заборонено купатися.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Дізнатися більше про лазерне ELOS лікування куперозу і розацеа

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі Ваші запитання!

Спеціалісти

ЛІКАР дерматолог - ОНКОЛОГ​
Досвід роботи більше 27 років
Костянтин Іванов
СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ
досвід роботи більше 5 років
Олена Кардашова