fbpx

Пілінги

Висока ефективність косметологічного догляду за шкірою обличчя не піддається сумніву. Професійна чистка в салоні краси, проведена досвідченими фахівцями, гарантує практично миттєвий результат. Регулярний догляд за шкірою дозволяє домогтися здорового сяйва і чистоти.

Прайс косметологічних салонів містить безліч процедур для очищення обличчя, але найпопулярнішою і ефективною є пілінг. Процедура має ряд показань, протипоказань і переваг!

Процедура пілінгу і її переваги

Пілінг – це фактично контрольований хімічний опік шкіри обличчя, глибина впливу якого контролюється косметологом. Хімічні кислоти стимулюють фібробласти шкіри, завдяки чому синтезуються глікозаміноглікани і колаген, який забезпечує еластичність і міцність шкіри.

Будь-який вид пілінгу стоншує роговий шар, видаляє камедони, полегшує доступ до глибших шарів шкіри, розширює пори і пом’якшує шкіру, що робить пілінг підготовчим процесом для подальших процедур.

Крім того, пілінг очищає протоки сальних залоз, підсилює поділ клітин базального шару, шкіра стає гладкою і світлою, набуваючи більш молодий і здоровий вигляд.

Після процедури шкіра стає пружною, м’якою та оксамитовою. Для того, щоб позбавитись від дрібних зморшок, потрібно використовувати регулярний догляд!

Вартість хімічного пілінгу

Вартість хімічного пілінгу залежить від обраного складу і призначень дерматолога. Перед проведенням процедури обов’язково потрібно пройти консультацію і огляд, в ході яких визначається тип шкіри і можливі протипоказання до процедури.

Ціни

Консультація косметолога (без проведення процедури) 300 грн

Мигдально-феруловий пілінг Natinuel 900 грн

Азелаіновий пілінг Sesderma 750 грн

Ліпосомальний пілінг Rejuvi 800 грн

Ферментативно-кислотний пілінг Rejuvi 900 грн

Ретиноловий пілінг Rejuvi 1000 грн

BioRePeel 1600 грн

Пілінг PRX-Т33 2100 грн

Мікронідлінг (мезороллер) + PRX-T33 2800 грн

Пілінг навколо очей Renew 500 грн

Пілінг Джеснера 1200 грн

МСА 35 пілінг 1400 грн

Протипоказання і підготовка до пілінгу

Кожна процедура має специфічний перелік протипоказань, які визначає лікар при огляді.

За 2 тижні до процедури і після неї не можна засмагати і піддавати шкіру обличчя впливу сонця. За 3 дні до і після сеансу не можна відвідувати сауну, лазню, басейн, а також обробляти зону обличчя спиртовмісними складами. Вмиватися можна лише через 12 годин після пілінгу. При виході на вулицю потрібно обов’язково наносите сонцезахисний крем з SPF не менше 35.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Галерея

У нашій галереї можна ознайомитись з відео пілінгів

Відтворити відео