fbpx

Я працюю в сфері лазерного видалення татуажу вже більше 10 років, саме тому не з чуток знаю про ті проблеми, які можуть іноді з’явитися після нанесення тату. Далеко не завжди причиною видалення татуажу є просто бажання клієнта щось змінити. Тому на прийомах, я і мої колеги намагаємося не тільки просто якісно зробити свою роботу з видалення малюнка, а й індивідуально підходити до кожної конкретній ситуації.

Випадок з практики

Як показує практика, це дійсно дуже важливо. Наприклад, розповім про один з останніх випадків в моїй практиці. Не так давно до мене на прийом прийшов чоловік з татуюванням з червоним пігментом. Нанесений на його тіло малюнок був запалений і не гоївся. Лікарі один за іншим призначали гормональні мазі та прийом гормонів. На жаль, ефекту не було.

Знаю з досвіду, що червоний пігмент частіше, ніж інші викликає алергію. Єдиним правильним рішенням в цьому випадку було не чекати загоєння, а швидше вивести пігмент з організму.

Слід зауважити, що промінь неодимового лазера видаляє будь-які “картинки”, незалежно від їх розташування. Однак, татуювання “холодних” кольорів видаляються трохи швидше, ніж “теплі” тони.

На прийомі спеціаліст індивідуально визначає кількість та частоту сеансів. Звичайний сеанс становить 6-10 процедур з тривалою перервою, а при використанні пікосекундного лазера кількість необхідних процедур скорочується в кілька разів.

Чому саме на червоний пігмент частіше всього виникають різні алергічні реакції?

До речі, така алергічна реакція найчастіше виникає саме на червоний пігмент татуювання, і це досить велика проблема. Червоний колір використовують багато майстрів татуажу. Але, думаю, не всі фахівці знають або пов’язують проблеми загоєння тату із застосуванням цього пігменту.

Це пов’язано зі складом червоного пігменту. Він включає такі компоненти, як солі ртуті або мінерали ртуті, наприклад, кіновар. На відміну від рідкої ртуті, ця ртуть – це мінерал красивого червоного кольору. Ртуть просто входить до складу цього мінералу, тому в червоному пігменті є якась частина ртуті. Серед органічних пігментів, які містять не мінерали, а екстракти різних рослин, червоний також чомусь найбільш алергенний.

do1 do2

Перед нанесенням тату

Перед тим, як Ви вирішите зробити тату будь-якого кольору, порадьтеся з досвідченим майстром. Він підбере компоненти тату в правильних пропорціях, зможе показати вам склад пігменту, який буде наносити.

Якщо Ви алергік, то бажано проконсультуватися з лікарем. Можна заздалегідь зробити шкірні тести на пігменти, щоб уникнути неприємностей після нанесення. Алергічна реакція може з’явитися далеко не відразу під час нанесення або день-два після. Іноді це може статися через кілька тижнів або місяців, а інді може викликати анафілактичний шок.

У моїй практиці було безліч подібних випадків і моє головне завдання як спеціаліста, в першу чергу, думати про здоров’я пацієнта. Я ніколи не ризикую Вашим здоров’ям і, якщо випадок складний я обов’язково запитаю поради у лікарів-дерматологів центру NOTATTOO.

Я завжди чекаю Вас на консультації і з радістю відповім на всі питання, розповім більш детально про процес видалення тату або татуажу.

Якщо Ви спеціаліст і Вам цікаво навчання у професіоналів та лідерів ринку, то запрошую Вас на навчання. Я не тільки навчу правильно видаляти тату і татуаж, але і допоможу підібрати лазерне обладнання в залежності від Ваших потреб. Після навчання Ви пройдете практику в моєму центрі.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Автор

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ
Досвід роботи більше 10 років
Олександр Заріцький