fbpx

Набряклість на бровах після лазерного видалення вас не повинна лякати. Це нормальна реакція після дії на шкіру променя і є ознакою розвитку асептичного запалення у тканинах. Як правило, набряк тримається кілька годин, і зняти його можна в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.

Випадок з практики

Важливо, тривала та болісна набряклість трапляється рідко і вважається ускладненням, у таких випадках необхідна допомога лікаря.

В інших випадках для зняття набряклості використовуйте:

  1. Сухий лід. Зробіть компрес із сухого льоду, поклавши його в чисту тканину або неткану серветку. Прикладайте лід до набряклої зони на 2 хвилини раз на 2 години.
  2. Гідрокортизонова мазь. Наносити 2 рази на день тонким шаром. Якщо набряк в області повік, необхідно використовувати мазь гідрокортизону для очей. Використовуючи інші препарати зі схожою назвою, уникайте їх потрапляння на слизову.
  3. Протиалергічні препарати будь-якого типу. Приймати за інструкцією.
  4. Дексаметазон для очей у формі крапель. Відмінний засіб, що знімає набряклість.
  5. Медичні препарати Фуросемід, Преднізолон. Ці препарати приймаються лише у крайньому разі та за призначенням лікаря. Перед прийомом дуже важливо ознайомитися з інструкцією.

Тому боротися з ним необхідно в тих випадках, коли він викликає явний дискомфорт, болючі відчуття. В інших випадках слід лише почекати деякий час або скористатися більш простими способами зняття набряклості у вигляді холодних компресів.

Олександр Зарицький, фахівець із лазерного видалення татуажу та татуювань з досвідом 10+ років, допоможе позбавити вас від набридлого чи некрасивого малюнка на тілі швидко, безболісно. Звертайтеся, якщо цінуєте професіоналізм та безпеку процедури.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму та ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Автор

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ
Досвід роботи більше 10 років
Олександр Зарицький