fbpx

Лазерна епіляція є однією з найсучасніших та найпопулярніших процедур в естетичній косметології. Застосовується вона вже досить давно. Клінічні випробування і практичне застосування лазерної епіляції доводять її безпеку. Незважаючи на це іноді після проведення процедури з’являються проблеми. Найсерйознішими ускладненнями лазерної епіляції є опіки тіла різного ступеня.

Як це відбувається

Перш ніж поговорити про те, чому виникають ускладнення і як їх уникнути, подивимося, як же впливає промінь лазера. В основі дії променя лазера лежить вибірковість впливу. Промінь діє локально, він частково порушує або повністю видаляє тільки потрібний тип клітин. Спеціаліст вибирає програму в залежності від виду тканини – волосся, судини, пігментні плями, татуаж і ін. При такому тепловому впливі сусідні тканини зовсім не пошкоджуються. Це дозволяє значно зменшити больові відчуття і побічні ефекти.

Але проблема в тому, що тепловий вплив променя може торкнутися і навколишні тканини. Тоді при лазерній епіляції пошкоджується не тільки цільова область – волосяний фолікул, а й ділянки шкіри.

Як уникнути ускладнень

Кожен день я отримую багато питань стосовно того, які причини виникнення негативних наслідків лазерної епіляції? Що робити, щоб уникнути ускладнень?

Важливо пам’ятати, що безпека і ефективність проведення процедури видалення зайвого волосся залежить від декількох факторів:

  • Професіоналізм косметолога, що виконує процедуру;
  • Вид обладнання;
  • Дотримання клієнтом рекомендацій фахівця з підготовки до епіляції та догляду після сеансу.

Мають значення також індивідуальні особливості клієнта, наприклад – кольоротип шкіри, тип волосяного покриву.  Фахівці відзначають низьку ефективність сеансу епіляції і ймовірність виникнення опіків при наявності свіжої засмаги шкіри. У таких випадках можна відкласти процедуру на кілька тижнів.

Косметолог оглядає шкіру на наявність пошкоджень або запалень, які можуть бути протипоказанням до проведення епіляції. Неправильно або несвоєчасно проведена процедура може викликати опіки шкіри.

Застаріле, неякісне обладнання також може стати причиною отримання опіків шкіри. Це може статися і в разі технічної несправності навіть найсучаснішого апарату.

Підготовка до процедури – це важливо

Часто причиною виникнення пошкоджень шкіри, в тому числі і опіків, є недотримання рекомендацій з підготовки до процедури.

Рекомендації включають відмову від прийому деяких лікарських препаратів, заборону засмаги за 2 тижні до процедури і ін. Це призводить до почервоніння, досить часто і опіків шкіри після сеансу.

Обов’язкове виконання таких рекомендацій не тільки зменшить кількість сеансів, але і залишить приємні спогади про процедуру і дасть відмінний результат.

Професійний підхід до лазерної епіляції

У нашому косметологічному центрі NO TATTOO для прведення цієї процедури застосовуються сучасні діодні лазери з довжиною хвилі 808-810 нм.

Такі апарати можуть видаляти волоски на глибині до 4 мм не викликаючи опіки. Вони оснащені вдосконаленими діодними головками для забезпечення безпеки процедури. Новітня система охолодження сприяє безболісному видаленню волосся. Діодні лазери дають можливість фахівцеві підібрати параметри променя, враховуючи особливості шкіри кожного клієнта.

Ми постійно стежимо за станом обладнання і вчасно виконуємо технічне обслуговування лазерної апаратури.

Перед проведенням сеансу лазерної епіляції в нашому косметологічному центрі NO TATTOO проводиться безкоштовна консультація. Проведення процедури можливо тільки при відсутності прямих протипоказань.

Тому дуже важливо! Відповідально поставитися до вибору центру і спеціаліста, якому можна довірити Ваше тіло. Неякісне або застаріле обладнання, низька кваліфікація косметолога можуть принести несподівані проблеми і засмучення після процедури.

Довіряйте Ваше здоров’я тільки професіоналам!

Якщо Ви спеціаліст і у Вас виникли питання щодо безпечного проведення лазерної епіляції напишіть або зателефонуйте мені.

Гаряча лінія

Зателефонуйте нам або заповніть форму і ми проконсультуємо Вас! Дзвінки по Україні безкоштовно!

Автор

СПЕЦІАЛІСТ З ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ
Досвід роботи більше 10 років
Олександр Заріцький